אודות

נעים מאד,

אני שלומית אלחדד, אדריכלית ואמא לשני ילדים מקסימים. במקור מאשקלון וכיום גרה בבאר גנים.

כבר בתור ילדה נמשכתי לאמנות, ועסקתי הרבה בציור ובפיסול. כשבגרתי מעט, גיליתי עניין גם בתחומי המתמטיקה והפיזיקה, ובנקודה הזאת הבנתי שאני אוהבת את שני העולמות: ההומני והריאלי.

בגיל שבע-עשרה כבר היה לי ברור שאני רוצה להיות אדריכלית. הבחירה במקצוע הזה הייתה עבורי דרך לשלב את שני העולמות שמשכו אותי, וליצור חללים שהם גם מעוצבים וגם מדויקים.

בשנות העשרים לחיי, הצפנתי מאשקלון לחיפה ולמדתי אדריכלות בטכניון במשך חמש שנים. בסיום הלימודים עבדתי במשך חמש שנים במשרד אדריכלות גדול בתל אביב, ומשם התקדמתי לעבודות במשרדים נוספים.

 

 

כיום אני מנהלת משרד עצמאי ומבצעת פרויקטים שונים בתחום הבנייה הפרטית והציבורית, וכן בתכנון מבני מגורים ובעריכת תוכניות בניין עיר.

הגעתי אל האדריכלות מתוך תשוקה אמיתית, ומבחינתי מדובר בהגשמת חלום של ממש. אני מתרגשת בכל פעם מחדש להחיות חללים, ולתכנן את האופן שבו הם ישרתו את מי שיתגורר או ישתמש בהם.

חשוב לי להעניק ללקוחות שלי את התרחבות הלב שאני מרגישה כאשר אני נכנסת לבית הפרטי שלי, ולכן אני שמה דגש על חיבור אישי עם כל לקוח ולקוחה, ועל הקשבה מלאה לצרכים ולרצונות שהם מביאים. נכון, הדרך לא תמיד קלה, אבל לתפיסתי אתגרים הם הזדמנות למצוא פתרונות יצירתיים.